İskenderun, sporda vizyonunu ortaya koydu

Yayınlanma Zamanı : 24 Ağustos 2021 Saat: 12:45

İskenderun, sporda vizyonunu ortaya koydu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte gerçekleştirdiği Ankara temasları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun ardından, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü iken Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan Kemal Karahan’ı ziyaret etti.

Başkan Tosyalı, bakanlık ziyaretinin ardından yıkılan yarı olimpik yüzme havuzunun yerine yarı olimpik olarak planlanan yüzme havuzu projesini Tam Olimpik olarak revize ettiklerini ve inşaata 2022 yılı başında başlanacağını, Sakarya mahallesinde bulunan futbol sahasının da revizyonuna kısa sürede başlanarak, modern ve konforlu bir şekilde ilçedeki amatör spor kulüplerinin hizmetine sunulacağı müjdesini verdi.

Başkan Tosyalı ve Milletvekili Özel, Kemal Karahan’a da yeni görevinde başarılar dilerken, Hatay’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"