Gelişim’e 2 yeni doktor

Yayınlanma Zamanı : 24 Ağustos 2021 Saat: 14:01

Gelişim’e 2 yeni doktor

İskenderun Gelişim Hastanesi, kadrosuna biri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, biri de Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmak üzere iki hekim daha dahil etti.

Gelişim Ailesi’ne İskenderun Devlet Hastanesi’nden dahil olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nilay Kahraman Pişkinpaşa ile Hatay Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nden dahil olan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Op. Dr. Yusuf Tüfenkçi İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nilay Kahraman Pişkinpaşa; Gebelik takibi ve doğum, yüksek riskli gebelikler, infertilite (kısırlık tedavisi), benign jinekoloik hastalıkların takibi ve cerrahisi (miyom, kist, rahim alınması), jinekolojik endokrinoloji (adet düzensizliği, hormonal bozukluklar), endoskopik cerrahi (laparoskopik, histeroskopi), genital estetik, ürojinekoloji (idrar kaçırma) işlemleri alanında, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yusuf Tüfenkçi de rinoplasti (burun estetiği), otoplasti (kulak estetiği), gözyaşı kanal tıkanıklığı (endoskopik DSR), çocukluk dönemi KBB hastalıkları (geniz eti, bademcik, tüp), nazal polip (burun etleri), baş dönmesi (vertigo) ve kulak çınlaması, boyun kitleleri, ses bozuklukları, uyku hastalıkları ve horlama cerrahisi işlemleri alanlarında tedavi yöntemleri uygulayacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"