İskenderun’daki okullar ‘yüz yüze eğitime’ hazırlanıyor!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ağustos 2021 Saat: 12:58

İskenderun’daki okullar ‘yüz yüze eğitime’ hazırlanıyor!

6 Eylül 2021 Pazartesi günü tüm kademelerde tam zamanlı olarak yüz yüze başlayacak olan 2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı öncesi İskenderun’daki okullarda bakım, onarım ve dezenfekte çalışmaları hızla devam ediyor. Pandemi dolayısıyla hem öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda eğitim görebilmeleri, hem de velilerin çocuklarını okullara güvenli bir şekilde göndermesi amacıyla ihtiyaç görülen yerlerde bakım – onarım çalışmasının yanısıra, koronavirüs risklerini ortadan kaldırmak için okul idarecileri gerekli tedbirleri almak amacıyla haftasonu da dahil çaba harcıyor.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 1-3 Eylül tarihleri arasında okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine yönelik uyum eğitimlerinin yapılacağını belirterek, “İlçemize bağlı eğitim kurumlarımızda idarecilerimiz ve diğer eğitim çalışanlarımız hafta sonu dahil sevgili öğrencilerimizin daha elverişli bir ortamda yüz yüze eğitime başlamaları için özveri ile çalışmaktadır. Emek veren herkese teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"