Ticaret Bakanı önceliği İskenderun’a verdi!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ağustos 2021 Saat: 8:30

Ticaret Bakanı önceliği İskenderun’a verdi!

Bir dizi ziyaret, inceleme ve program için Hatay’a gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş dün gece geç saatlerde İskenderun’a geçti. Hatay Valisi Rahmi Doğan, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Hacı Bayram Türkoğlu, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından İskenderun’da ağırlanan Bakan Muş, iş insanları ve sanayiciler ile İskenderun Ramada Otel’de düzenleyeceği toplantının ardından, İskenderun Liman sahasını  ve İskenderun Gümrük Müdürlüğü ziyaretinin ardından Hatay il merkezine geçecek.

Hatay Valiliği ziyareti, Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ziyaretindeki resmi görüşmelerin ardından 3 Gümrük kapısında da incelemelerde bulunacak olan Bakan Mehmet Muş, gerçekleştireceği ziyaretlerin ardından Gaziantep Havalimanından Ankara’ya hareket edecek.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçemizde ağırlamaktan gurur duyduğu Bakan Mehmet Muş’u, “Sayın Bakanım barış, kardeşlik ve medeniyetler kenti İskenderun’umuza hoş geldiniz” diyerek karşıladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"