Madenli Ortaokulu Avrupa yolunda

Yayınlanma Zamanı : 20 Ağustos 2021 Saat: 15:53

Madenli Ortaokulu Avrupa yolunda

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, 2020 yılında Türkiye genelinde düzenlenen Erasmus + Programı Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği(KA101) Proje kategorisinde Hatay’dan en yüksek puanla projesi kabul edilen Madenli Ortaokulu’nın Müdürü Ömer Okyay ve Proje Yürütücüsü Birgül Öztürk’ü konuk etti.

Kaymakam Musa Sarı’ya proje hakkında bilgi veren Müdür Okyay, “Okulumuzun 2020 KA101 faaliyeti kapsamında ‘Öğretmenlerin Dijital Okuryazarlık Becerilerinin Arttırılması “ başlıklı projesi 10 bin 410 Avro hibe desteği ile kabul edilmiştir. Macaristan’ın Budapeşte kentinde yapılandırılmış bir kurs merkezinde 7 günlük bir eğitim programı gerçekleştirilecektir“ diyerek, eğitime desteklerinden dolayı Kaymakam Sarı’ya teşekkür etti.

Kaymakam Sarı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılarının devamını diledi ve bu tarz projelerde okulların desteklediğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"