Orman yangını ile mücadele hamlesi

Yayınlanma Zamanı : 13 Ağustos 2021 Saat: 13:03

Orman yangını ile mücadele hamlesi

Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Karaçay Orman İşletme Şefliği, Yanan Alanların Rehabilitasyonu ve Yangına Dirençli Ormanlar Projesi (YARDOP) kapsamında yeni orman yolu açacak. Son günlerde orman yangınları ile mücadele eden ülkede, açılacak olan yeni orman yolları olası bir yangına müdahaleyi hızlandıracak.

Orman yangınları ile mücadelede hızlı ve etkin söndürme stratejilerinin yanında, yangın öncesi ve sonrası uygulamaların ve yangın tehlikesini azaltmaya yönelik çalışmaların hayata geçirilmesi amacıyla uygulanan proje kapsamında Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Karaçay Orman İşletme Şefliği, 231 kod nolu yeni yol ve 38-39 kodlu YEY yapım işini Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre ihaleye çıkardı.
Açık ihale usulü ile yapılacak İhaleye başvurular 26 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 11:00’e kadar Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Karaçay Orman İşletme Şefliği’ne yapılabilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"