Bekbele’de aşı seferberliği

Yayınlanma Zamanı : 13 Ağustos 2021 Saat: 12:00

Bekbele’de aşı seferberliği

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Bekbele Mahallesi Muhtarlığı ev sahipliğinde düzenlenen yerinde aşı uygulamasına eşlik ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Mobil ekiplerin mahallinde uygulanan aşı dozları ile halkımıza kolaylık sağlanmasının yanı sıra aşılanma konusunda da farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Aşı olmayan kalmasın’ mottosuyla başlatılan aşı seferberliğine destek vererek kişisel ve toplumsal sorumluluklarını yerine getiren vatandaşlara, kurumlara ve muhtarlara teşekkür etti.

Kaymakam Yönden, Bekbele Mahallesi Muhtarlığı’nda gerçekleşen Covid-19 aşısı uygulamasında aşı olmanın önemine dikkat çekerek, vatandaşlara aşı olun çağrısını yeniledi.

Kaymakam Yönden ayrıca, COVID-19  aşısına karşı tereddütleri olan Bekbele Mahallesi sakinlerinden Cengiz Göktaş’ı ikna ederek, ilk doz aşısının uygulanmasına da vesile oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"