Glutatyon tedavisi Palmiye’de

Yayınlanma Zamanı : 12 Ağustos 2021 Saat: 10:38

Glutatyon tedavisi Palmiye’de

İskenderun Palmiye Hastanesi Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, yaşlanma karşıtı (antiaging) etkisinin yanı sıra vücuttaki hücreleri yenileyen glutatyon tedavisinin, birçok hastalığın tedavisini tamamlayıcı özellikte bir uygulama olduğunu ifade etti.

Glutatyon Tedavisi Ne İşe Yarar?

Glutatyon tedavisinin vücuda sağladığı faydalardan söz eden Dr. Ömer Suha Caymaz, “En önemli antioksidanlardan olan glutatyon; insan vücudunda biriken zararlı maddeleri etkisiz hale getirerek, vücudun korunmasını, temizlenmesini sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici özelliğe sahip olan glutatyon tedavisi, yaşlılık belirtilerini yavaşlatır ve bunun yanında vücudun hastalıklara direnci arttırır. Bir destek tedavisi olan glutatyon tedavisi; kas performansını arttırır, sigaranın vücuda verdiği zararları azaltır, meyve ve sebzedeki kimyasal kirleri, et ve sütteki hormonların, antibiyotiklerin zararlarını azaltır. Glutatyon tedavisi, mükemmel bir detoks ustasıdır” dedi.

Glutatyon Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Glutatyon tedavisinin uygulama şekli hakkında bilgiler veren Dr. Ömer Suha Caymaz, “Haftada bir defa olmak üzere, ortalama altı seans yapılmasını önerdiğimiz glutatyon tedavisi, damar yolundan uygulanmakta ve ortalama 45 dakika sürmektedir. Kişiye özgü yüksek doz C vitamini tedavisi de glutatyon tedavisinin etkisini arttırmak için yapılmaktadır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"