En tecrübeli ustaya diploma

Yayınlanma Zamanı : 11 Ağustos 2021 Saat: 20:03

En tecrübeli ustaya diploma

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Mesleki Eğitim Merkezi’nin en tecrübeli ustasına diploma takdim etti. Mesleki Eğitim Merkezi’nin ortaöğretim kurumu kapsamına alınması sonrası 2 Temmuz 2021 tarihi itibari ile meslek lisesi diploması almaya hak kazanan ilk mezunlar arasında yeralan İskenderun Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Mehmet Ordulu en tecrübeli usta statüsüyle Türkiye 2’ncisi olarak mezun oldu.

İskenderun Mesleki Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen törende, Türkiye genelinde uygulanan Çıraklık Eğitimi sisteminde 2 Temmuz 2021 tarihi itibariyle ilk defa Meslek Lisesi mezunu olalarak diploma alanlar arasında yer alan İskenderun Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Mehmet Ordulu’ya en tecrübeli usta statüsüyle Türkiye 2’ncisi olarak mezuniyet belgesini İskenderun Kaymakamı İskender Yönder takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"