İskenderun Hükümet Konağı tamam

Yayınlanma Zamanı : 10 Ağustos 2021 Saat: 16:43

İskenderun Hükümet Konağı tamam

İskenderun’un en önemli tarihi binalarından biri olan eski Adliye Sarayı binasının restorasyonu tamamlandı. Uzun süredir devam eden restorasyon çalışmalarından sonra, İskenderun Hükümet Konağı olarak hizmete girecek olan tarihi binanın açılışı 30 Ağustos pazartesi günü saat 15.00’te yapılacak.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci, bugün binadaki çalışmaları yerinde inceledi.

Göreve başladığı ilk günden bu yana tarihi binadaki restorasyon çalışmalarının hızlandırılması için yoğun çaba sarfeden Vali Rahmi Doğan, eksiklerin bir an önce tamamlanması talimatını verdi.

Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, emeği geçenlere teşekkür ederken, “İskenderunumuz’un şehir hafızasında önemli bir yere sahip olan bu anıt eseri yaşatmak hepimizi çok mutlu etti” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"