DSİ’deki bayrak değişimi Hatay’ı da ilgilendiriyor

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2021 Saat: 10:00

DSİ’deki bayrak değişimi Hatay’ı da ilgilendiriyor

Devlet Su İşleri(DSİ) 6. Bölge Müdürlüğü görevinden, DSİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine terfi eden Mehmet Akif Balta’ya veda yemeği düzenlendi. Hatay’ın yanısıra Adana, Mersin ve Osmaniye illerini kapsayan DSİ 6. Bölge Müdürlüğü’nde 30 Mart 2020 tarihinden beri müdürlük görevini başarıyla yürüten Mehmet Akif Balta’nın DSİ Genel Müdür Yardımcısı olması dolayısıyla Adana’da düzenlenen veda yemeğine Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tam kadro yer aldı. Gecede ayrıca, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Balta’ya Bölge Müdür Yardımcısı Bekir Pehlivan tarafından bölge adına yaptığı çalışmalar için hediye takdim edildi.

Genel Müdür Yardımcısı Balta, başarısının ekip işi olduğunu ve başarıya katkı sunan her bir personele ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirterek, “Aslında bu akşam tüm personel arkadaşlarımız ile birarada olmayı arzu ettik fakat maalesef pandemi koşulları buna fırsat vermedi. Her ne kadar Adana’dan ayrılıyor olsak da gönlümüz burada olacak. Bölgemizde devam eden projeleri Genel Müdürlük düzeyinde takip ederek kıymetli vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Burada bulunan tüm Müdürlerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben başarılı işlerin ekip çalışması ile mümkün olacağına inanırım. Burada hayata geçirdiğimiz ve her kesimden insanın takdir ettiği başarılı çalışmaların arkasında da ekip ruhu vardı. Bundan sonra da başarılarla dolu işlere imza atılacağına inancım tamdır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"