Silah ticaretine 3 gözaltı

Yayınlanma Zamanı : 30 Temmuz 2021 Saat: 13:00

Silah ticaretine 3 gözaltı

İskenderun’da  ateşli silah ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonlarda çok sayıda mühimmat ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı.

 İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliğince ateşli silahlarla meydana gelen olayların önlenmesi ve bu olaylarda kullanılan silahları polis sorumluluk bölgesine getiren, ticaretini yapan şahıslara yönelik iki ayrı adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 3 adet ruhsatsız tüfek, 56 dolu fişek, 2 adet şarjör, 1 adet kurusıkı tabanca ve 148 dolu fişek ele geçirilirken, gözaltına alınan S.A.’nın kasten yaralama ve mala zarar verme suçundan arandığı tespit edildi.

Ekipler, A.D. isimli şahsın ikametinde 1 Adet Ruhsatsız Tüfek, 53 Adet Dolu Fişek , 2 Adet 7,65 Tabancaya ait Şarjör ile M.A.K. isimli şahsın ikametinde 2 Adet Ruhsatsız Tüfek 3 Adet Dolu Fişek, 1 Adet Kurusıkı Tabanca ve 148 Adet Dolu Fişek ele geçirirken, A.D. ve M.A.K. isimli iki şahsı da gözaltına alarak, haklarında yasal işlem başlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"