Milletvekili Yayman ile Çaycı Dede sohbetinde gönüller demlendi!

Yayınlanma Zamanı : 30 Temmuz 2021 Saat: 14:25

Milletvekili Yayman ile Çaycı Dede sohbetinde gönüller demlendi!

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, meclisin tatile girmesiyle birlikle ilk ziyaretini Afrin Zeytindalı Harekatı’nda askerlere çay demlemesi nedeniyle Çaycı Dede olarak adlandırılan Muhammet Bulut(87)’u ziyaret etti.

TRT’de yayınlanan “Ömür Dediğin” programda hayat hikayesi yayınlanan Hassa’nın gönül elçisi, askerlerin moral kaynağı Çaycı Dede’yi ziyaret ederek gönlünü  alan Milletvekili Hüseyin Yayman , samimi bir hava ve neşe içerisinde gerçekleşen ziyaretten oldukça memnun kaldı.

Kendi elleriyle yaptığı zeytin tesbihini Milletvekili Yayman’a hediye eden Çaycı Dede, vatanın ve milletin selameti için dua etti.

Çaycı Dede’nin Hassa’nın gönül adamı ve kültür elçisi olduğunu söyleyen Milletvekili Yayman, “Çaycı Dede gibi nice Gönül ehlinin manevi desteği de bizi ayakta tutan diğer faktörlerdir. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “Masa’da değil Saha’da olacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"