Bayram sevinçlerimiz ortak sevincimiz

Yayınlanma Zamanı : 26 Temmuz 2021 Saat: 13:24

Bayram sevinçlerimiz ortak sevincimiz

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, farklı dinlerin bayram sevincini yüzyıllardır ortak sevinç olarak kutladıkları Hatay’daki bu özel atmosferin yaşatılması gerektiğine vurgu yaparak, Gadir Hum Bayramını kutladı.

Hatay’ın birçok medeniyete ev sahipliği yapmış özel bir şehir olduğunu ifade eden Başkan Savaş, “Herkesin karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörülü bir ortamda yaşadığı şehrimizde bayram sevincini yüzyıllardır ortak sevincimiz olarak görüyor, birlik ve beraberlik içinde kutluyoruz. İlimizin sahip olduğu bu eşsiz değer tüm dünyaya örnek olacak niteliktedir. Şehrimizdeki bu atmosferin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması hepimizin ortak sorumluluğundadır. Bu duygu ve düşüncelerle şehrimizdeki saygı, sevgi ve kardeşliğin tüm dünyaya örnek olmasını temenni eder, tüm Alevi hemşehrilerimin Gadir Hum Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"