İskenderun didik didik arandı!

Yayınlanma Zamanı : 19 Temmuz 2021 Saat: 14:28

İskenderun didik didik arandı!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, huzur ve güven ortamının tesisine yönelik huzur operasyonlarını Kurban Bayramı öncesi de gerçekleştirdi.

Gece geç saatlere kadar İskenderun’da adım atmadık yer bırakmayan İskenderun Polisi’ne bizzat eşlik eden Müdür Güneş, ekibiyle birlikte şehrin her yerinde sıkı kontroller gerçekleştirdi.

Bayram öncesinde vatandaşların huzur ve güvenini temin etmek için çalışmalarını yoğunlaştıran İskenderun Polisi, 9 günlük kurban bayramı tatili öncesi ilçe genelinde güvenlik tedbirlerini arttırdı. Belirli noktalarda araçlarda inceleme ve GBT sorgulaması yapan İskenderun Polisi, bayramın da huzur ve güven içinde geçmesi için tatil boyunca kentin birçok noktasında uygulamaların devam edeceğini ifade etti.

Müdür Nevzat Güneş uygulamalarda, vatandaşlar ile yakından ilgilenerek, Kurban Bayramı dolayısıyla iyi dilek ve temennilerini dile getirdi, herkese iyi tatiller diledi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"