Bayrak sevgisi kanımızda, vatan aşkı ruhumuzda var!

Yayınlanma Zamanı : 15 Temmuz 2021 Saat: 22:36

Bayrak sevgisi kanımızda, vatan aşkı ruhumuzda var!

15 Temmuz darbe girişiminin 5’nci yıldönümü dolayısıyla İskenderun’da düzenlenen anma etkinlikleri kapmasında gerçekleşen Milli Birlik ve Beraberlik yürüyüşüne yüzlerce kişi katıldı. Ellerinde Türk Bayraklarıyla Atatürk Anıt Alanı’ndan eski doğum evi hastanesin tekrar anıt alanı güzergahına kadar 7’den 77’ye İskenderunlular Mehteran Takımı eşliğinde yürüdü.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, STK’lar, siyasi parti temsilcileri, askeri ve sivil erkan ile vatandaşlar Kızılay’ın yemek ikramının ardından, alanda düzenlenen Kuran-ı Kerim Tilavetine katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Atatürk Anıt Alanında vatandaşlara kavurma, çorba, dondurma, su, baskılı balon ve şanlı Türk Bayrağı dağıtımına Belediye Başkanı Fatih Tosyalı bizzat eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"