İskenderun Kütüphanesi tamam!

Yayınlanma Zamanı : 09 Temmuz 2021 Saat: 12:38

İskenderun Kütüphanesi tamam!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sahil şeridinde yapılması planlanan Şehir Kütüphanesi’nin projesini görücüye çıkardı. Deniz Müzesi’nin yanında, eski doğum evi hastanesi alanına inşa edilecek olan yeni kütüphanenin müze ve sahil manzarasına uygun olarak hazırlandığını, aynı anda 500 – 750 kişinin kitap okuyabileceğini ifade eden Başkan Tosyalı, farklı çizgileriyle şehrin sembol yapılarından biri olacak olan kütüphane ve Millet Bahçesi ihalesinin 27 Eylül 2021 saat 14.30’da gerçekleşeceğini duyurdu.

İskenderun kütüphanesinin, kütüphane gereksinimine cevap vermekle birlikte, pek çok aktiviteyi de içinde barındıracak donatılara sahip olacağını belirten Tosyalı, içerisinde sergi alanları, kafeleri, kitap okuma birimleri, ayrıca dijital kütüphanenin de bulunacağı kütüphanenin hayata geçmesinde emeği geçen Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel’e teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"