Arsuz’un maviliğinde Kabotaj Bayramı!

Yayınlanma Zamanı : 01 Temmuz 2021 Saat: 16:37

Arsuz’un maviliğinde Kabotaj Bayramı!

Denizlerimizde egemenlik ve bağımsızlığımızı kazandıran Kabotaj Kanunu’nun 95’inci yıldönümü ve 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Arsuz’da Hatay Valiliği Yat Limanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

İskenderun‘daki törenin ardından Arsuz’a geçen İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, Deniz Ticaret Odası İskenderun Şube Başkanı Kemal Kutlu ve yönetim kurulu, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın da katıldığı törenle denizci şehitler anısına, Arsuz’da da denize çelenk bıraktı.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, ilgilerinden ve programa katkılarından dolayı DTO yönetimine teşekkür ederken, bir deniz ve sahil kenti olarak, denizcilik sektörünün gelişmesi için çalıştıklarını, yeni açılan Hatay Valiliği Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi’nin de bu çabaya büyük katı sunacağını ifade ederek, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı kutladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"