Atanamayan öğretmenler Hatay’a odaklandı!

Yayınlanma Zamanı : 23 Haziran 2021 Saat: 18:06

Atanamayan öğretmenler Hatay’a odaklandı!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cuma günü gerçekleştireceği Hatay ziyareti öncesi atama bekleyen öğretmenler “ek 40 bin atama” beklediklerini dile getirdi.

‘Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay’da Müjde Verecek!’ başlıklı haberimize atama taleplerini yükselten öğretmenler, “Bizim için tek müjde ek 40 bin öğretmen ataması olabilir” diyerek seslerinin duyulmasını istedi.

Atamaların, öğretmen açığının göz önüne alınarak yapılmasını talep eden ve 2020 KPSS puanlarıyla Ek 40 bin öğretmen atama duyurusunu büyük bir umutla beklediklerini dile getiren atanamayan öğretmenler, bu müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan medeniyetler şehri Hatay’dan duymak istediklerini dile getirdi.

Hatay’da heyecan uyandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaretinde Dörtyol Ertuğrul Gazi FSRU Tesisi resmi açılışı, Millet Bahçesi temel atma töreni ile Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesinin açılışının da yapılacağı toplu açılış programının 25 Haziran Cuma Saat:14.00’da Yeni Hatay Stadyumu’nda olacağı öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"