Gökpınar Ailesi’ne hoş geldin prenses

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2021 Saat: 17:15

Gökpınar Ailesi’ne hoş geldin prenses

8gunhaber Web Tv Sahibi Gökhan Gökpınar ve eşi Tülin Gökpınar, ailelerine katılan prensesle üçüncü çocuklarını kucağa almanın mutluluğunu yaşadı. İki erkek çocuktan sonra kız çocuğu sahibi olan Gökpınar Çifti, gözlerini dünyaya açan minik bebeğe Vera ismini verdi.

İskenderun Özel Palmiye Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr Akın Karaca’nın yaptırdığı başarılı doğumun ardından Tülin Gökpınar ve Vera bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, gazeteci Gökhan Gökpınar da, ‘Bugün Dünyanın en mutlusu benim. Kızım Vera sağlıkla dünyaya geldi. Eşim Tülin, evlatlarım Alaattin Mert ve Emir Gökhan’la kızımız Vera’yı kucaklamanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek, kız babası olmanın sevincini paylaştı.

Gökhan ve Tülin Gökpınar çiftinin mutlu aile tablosuna tanıklık eden Gelişim ve Palmiye Hastaneleri Genel Koordinatörü Ahmet Ahraz da Gökpınar çiftine hayırlı olsun dileklerini iletirken, “Allah analı babalı büyütsün” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"