SGK’lı çalışanlara işyerinde aşı ayrıcalığı

Yayınlanma Zamanı : 15 Haziran 2021 Saat: 13:49

SGK’lı çalışanlara işyerinde aşı ayrıcalığı

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, işçi ve memurların tamamının aşılanması için ilimizde SGK kaydı olan çalışanların Kovid-19 aşılarını iş yerlerinde yapmaya başladı. Sağlık Bakanlığı’nın çağrısıyla kolları sıvayan müdürlüğün görevlendirdiği sağlık ekipleri İskenderun OSB ve İskenderun Belediyesi’ndeki SGK’lı çalışanları aşıladı.

Sağlık Bakanlığı’nın yürüttüğü aşı programı kapsamında SGK’lı işçi ve memurların tamamının bugün itibariyle aşılama takvimine dahil edilmesiyle birlikte, salgına karşı işyerlerinde etkin mücadele için harekete geçen İl Sağlık Müdürlüğü aşı randevusu alan tüm çalışanlara işerlerinde aşılamaya başladı.

Aşılama çalışmalarını gerçekleştiren sağlık ekiplerine eşlik eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Bu zorlu süreçte özverili ve yoğun çalışmaları için tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum. Maske Mesafe Temizlik tedbirlerine uymaya devam” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"