Bal arılarının mucizesini Arsuz’a taşıdılar!

Yayınlanma Zamanı : 12 Haziran 2021 Saat: 9:30

Bal arılarının mucizesini Arsuz’a taşıdılar!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Karaağaç Mahallesi’nde hizmet veren Orbee Arı Ürünleri işletmesinin genç iki girişimcisi Umut Yaşar ve Sima Yaşar Yılmaz kardeşleri konuk etti.

Bal arılarının  mucizesi olarak bilinen Propolis’in damla üretimini gerçekleştirmenin yanında Türkiye’nin güvenilir arıcılarından ham bal, arı sütü, polen gibi arı ürünlerini tedarik edip laboratuvar ortamında yaptıkları kontrollerin ardından vatandaşın tüketimine sunan iki kardeşi Arsuz’da yaptıkları sağlık yatırımından dolayı tebrik eden Kaymakam Sarı, genç girişimcilerin herzaman yanlarında olduğunu belirterek, Orbee Arı Ürünleri hakkında detaylı bilgiler aldı ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ürettikleri Propolis damlanın bağışıklık sistemine inanılmaz destek sağladığını anlatan Yaşar, ülkemizin ve dünyanın başetmeye çalıştığı Covid-19 virüsüne karşı bağışıklığı güçlendiren propolisin, kanser hücrelerini yok ettiği, mide ülserini iyileştirici etkisi olduğunu ve daha pek çok hastalığa iyi geldiğini anlattı.

Kaliteli bir yaşam için HACCP gıda güvenliği, takviye edici gıda, İSO 22000 ve İSO 9000 belgeleriyle halkın güvenle tüketebileceği ürünlerin tüm analiz ve kontrollerini bizzat yapan iki kardeş, Kaymakam Musa Sarı’ya ilgisinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"