ASAŞ’ın yıldızları yeşil sahalara döndü

Yayınlanma Zamanı : 10 Haziran 2021 Saat: 14:44

ASAŞ’ın yıldızları yeşil sahalara döndü

Asaş Filtre, AGM ve GFT Filtre Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen’in desteği ile faaliyetlerini sürdüren Asaşspor Futbol Okulu pandemi nedeniyle verilen aranın ardından eğitimlerine başladı.

İskenderun Belediyesi’ne ait sahil spor tesislerinde salı ve perşembe günleri teknik direktör Halit Ersoy nezaretinde çalışmalarını sürdürecek olan 180 civarındaki yıldız futbolcunun, kontrollü normal hayat süreci sonrası bugün gerçekleştirdiği ilk antrenmanda futbolu özledikleri dikkatlerden kaçmazken, mutlulukları da görülmeye değerdi.

Asaşspor’da minik futbolcuları geleceğe hazırlayan Teknik Direktör Halit Ersoy, öğrencileri gibi eğitimleri özlediğini belirterek, “Futbol okulu olarak Türk futboluna başarılı nesiller yetiştirmenin çabasını veriyoruz. Zeki ve ahlaklı sporcular yetiştirmenin mücadelesini vermeye de devam edeceğiz. Bizlere her türlü desteği veren Asaş Filtre A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen’e teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"