Belenliler’in noter çilesine son!

Yayınlanma Zamanı : 01 Haziran 2021 Saat: 16:58

Belenliler’in noter çilesine son!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Noterlik Hizmetinin bugün itibariyle ilçede hizmet vermeye başladığını duyurdu. Noter Binası’nın ilçeye kazandırılmasında emeği geçen Cumhur İttifakı Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı’ya teşekkür eden Başkan Gül, Belen Atatürk Parkı yanında hizmete başlayan noter binasının sürekli noter işlemleri için diğer ilçelere gitmek zorunda kalan vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayacağını ifade etti.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, noterlik hizmeti ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “İlçemizde yine güzel bir çalışmaya imza atarak Belenimizde Noterlik Hizmetinin bugün itibariyle verilmesinin, mutluluğunu yaşıyoruz. Kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diler, bu hizmetin ilçemizde verilmesine vesile olan Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz Sayın Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı’ya, huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"