Pandeminin gizli kahramanlarına teşekkürler

Yayınlanma Zamanı : 30 Mayıs 2021 Saat: 13:35

Pandeminin gizli kahramanlarına teşekkürler

Türkiye’nin en fazla çağrı alan üçüncü merkezi olan Hatay 112 Acil Çağrı Merkezi(AÇM)’nin başarılı personeli, Covid-19 pandemi sürecinde gösterdikleri performans ve gayretlerinden dolayı teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.

2020 yılı pandemi süreci boyunca 8,1 milyon çağrıyı karşılayan İstanbul’un ardından 8,1 milyon çağrı ile ikinci olan Ankara’yı, 7 milyon çağrıyla takip eden Hatay 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Özer Gövce, her türlü acil çağrının karşılandığı, sevk ve idare edildiği merkezin fedakar çalışanlarına teşekkür belgelerini takdim ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Pandemi dönemi boyunca; Türkiye’nin en fazla çağrı alan illerinden biri olan Hatay 112 Çağrı Merkezi’ndeki birim ve gruplarda görev yapan personele hizmetlerden ötürü teşekkür eden Gövce, hayat kurtarmak için saniyelerle yarışan personele özverili ve fedakarca çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"