İskenderun’un eğitim kompleksine AB Fonu’ndan hibe

Yayınlanma Zamanı : 30 Mayıs 2021 Saat: 9:00

İskenderun’un eğitim kompleksine AB Fonu’ndan hibe

İskenderun’a bağlı Denizciler Mahallesi’nde Tosçelik Fen Lisesi, Sefa Atakaş Denizcilik Meslek Lisesi ve Yakup Bozatlı Anadolu Lisesi’nin bulunduğu eğitim alanına AB Fonundan 24 derslikli Ortaokul yapılacak.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Bakanlık Saha sorumlusu ve İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ziyaretinin ardından, ortaokul yapılacak olan alanda incelemelerde bulundu.

İskenderun’a yapılacak eğitim yatırımlarıyla ilgili Başkan Tosyalı ile istişarelerde bulunulan ziyaretin ardından İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, “İskenderun’umuza yapılan ve yapılacak olan eğitim yatırımları konusunda bizlere koşulsuz destek veren Kaymakamımız Sayın İskender Yönden’e, Başkanımı Sayın Fatih Tosyalı’ya ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal Karahan’a şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"