Hüseyin Yayman, gücünü Hatay için kullanıyor!

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2021 Saat: 14:48

Hüseyin Yayman, gücünü Hatay için kullanıyor!

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, ilin ihtiyaçlarını tespit ederek, sorunları gidermek adına hükümetteki gücünü Hatay için kullanmaya devam ediyor.  Hatay’da yaptığı görüşmelerde edindiği bilgiler ve aldığı notlar neticesinde Ankara’da sürekli bakanlıklar nezdinde görüşmeler yapan Milletvekili Yayman, bu kez Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu TBMM’deki ofislerinde ziyaret ederek, Hatay için talepte bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Antakya Uzun Çarşı restorasyonu ve Antakya’ya yeni bir kültür merkezi yapılması konusunu değerlendiren Milletvekili Yayman, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile de Hatay’ın ulaştırma yatırımlarını görüştü ve mevcut projelerin hızlandırılmasını talep etti.

‘Hatay, her şeyin en güzeline layıktır” diyen Milletvekili Yayman, bakanlara Hatay’a gösterdikleri yakın ilgi ve ev sahipliğinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"