Saat 19:19’da balkonlarda buluşuyoruz!

Yayınlanma Zamanı : 19 Mayıs 2021 Saat: 11:50

Saat 19:19’da balkonlarda buluşuyoruz!

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da kurtuluş mücadelesi için Samsun’a çıkmasının 102’inci yıldönümü dolayısıyla saat 19.19’da herkesi balkonlarda İstiklal Marşı’nı okumaya davet etti.

Bayram coşkusunun salgın önlemleri kapsamında bu yıl yine evlerden kutlanacağını belirten Gündel, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu önderliğinde akşam saat 19.19’da tüm Türkiye’de aynı anda evlerden, balkonlardan ellerde ay yıldızlı bayraklarla hep bir ağızdan İstiklal Marşı okunacak. Türk Bayrakları’yla süslenmiş balkon ve pencerelerden tüm İskenderun’da aynı anda İstiklal Marşı okunacak” diyerek Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı günün yıldönümünde, saat 19.19’da hep birlikte vatandaşları İstiklal Marşı’nı okumaya davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"