Kadir Gecemiz mübarek olsun

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2021 Saat: 9:00

Kadir Gecemiz mübarek olsun

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, paylaşma, bereket ve hoşgörünün ayı Ramazan’ın içerisindeki en özel gecelerinden biri olan Kadir Gecesi’ni yayınladığı mesajla kutladı.

Manevi duyguların üst düzeye yükseldiği bu kutsal gece dolayısıyla Başkan Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni karşılamanın sevincini yaşıyoruz. Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla idrak ettiğimiz bu mübarek ay, Kadir Gecesi ile manevi zirveye ulaşmaktadır. Mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlandığımız bugünlerde kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için dua edelim. Bu mübarek gecenin ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada sevgi ve barışın daim olmasını diliyorum. Başta hemşehrilerim olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam âleminin, Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"