Kaymakam Sarı’nın elinin bereketi çileğe değdi

Yayınlanma Zamanı : 06 Mayıs 2021 Saat: 21:56

Kaymakam Sarı’nın elinin bereketi çileğe değdi

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, her tür meyve ve sebzenin yetiştirilebildiği bir iklime ve coğrafyaya sahip olan ilçede çilek hasadını başlattı.

Arpaçiftlik Mahallesi’nde Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ergün Çolakoğlu ve İlçe Müdürü Serkan Yılmaz ile birlikte çiftçilerin hasadına eşlik eden Kaymakam Sarı, üreticilere bereketli bir sezon diledi.

Gerek sahada çalışan beyler, gerekse de kasalara istif yapan kadınlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Sarı, genelgeler doğrultusunda tarımda üretimin durmayarak devam ettiğini, çiftçinin mallarının değer kaybına uğramaması için gereken kolaylığı gösterdiklerini ifade etti.

Yıl içerisinde İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nce de gerekli teknik desteğin sağlandığını, rekoltenin de fiyatın da çiftçiyi memnun edecek düzeyde olduğunu ifade eden Kaymakam Sarı ve İl Müdürü Çolakoğlu çiftçilere hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Çiftçiler ve çalışanlar da ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Kaymakam Sarı ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"