HADO, temmuzda başlıyor!

Yayınlanma Zamanı : 26 Nisan 2021 Saat: 20:34

HADO, temmuzda başlıyor!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği(HASİAD) ve Hatay Genç İş İnsanları Derneği(HAGİAD) üyeleri ile bir araya geldiği toplantıda Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinin yaz aylarında hayata geçeceğini müjdeledi.

HBB’nin kentte yaptığı hizmetlerden, EXPO 2021 Hatay organizasyonuna kadar çok sayıda konunun görüşüldüğü işadamları buluşmasında Başkan Savaş HADO ile ilgili, “Projeyle ilgili yapılacak çok az şey kaldı. Mayıs, haziran aylarında gerekli izinleri alacağız. Temmuz ayında da seferlere başlamayı umut ediyoruz” dedi.

“EXPO alanlarını mutlaka görmelisiniz”

HAGİAD üyelerine EXPO alanlarını gezmesini tavsiye eden Savaş, “Genç iş insanları olarak EXPO alanlarını mutlaka görmelisiniz. Gördükten sonra ofis dışında başka şeyler de isteyebilirsiniz. O bölgeyi fuar alanı yapacağız” diyerek EXPO alanlarında dernek, oda ve STK’ların stantlarının yer alacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"