Vali Doğan, Harbiye Şelaleleri için kolları sıvadı

Yayınlanma Zamanı : 25 Nisan 2021 Saat: 22:12

Vali Doğan, Harbiye Şelaleleri için kolları sıvadı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Defne ve Apollo efsanesinin kaynağı olan Harbiye şelalelerinde incelemelerde bulundu.

 Defne ilçesinde bulunan ve geçtiğimiz yıllarda yaşanan sel felaketlerinde zarar gören Harbiye şelale bölgesi için geliştirilecek olan yeni projeler için yapılan istişare gezisinde Hatay Valisi Rahmi Doğan’a, Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Mehmet Güzelmansur, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Defne turizminin kalbi niteliğindeki Harbiye Şelaleri ile ilgili yeni projeler sinyalleri veren Vali Doğan, “Harbiye için kolları sıvadık. Milletvekillerimiz ile Belediye Başkanlarımız ve Kurum Müdürlerimiz ile neler yapacağımızı konuştuk. Şehrimize hayırlı olsun” derken, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaşda ‘Defne ve Apollo efsanesinin kaynağı olan Harbiye şelalelerindeyiz. Daha güzel bir Hatay için hızımızı hiç kesmeyeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"