Her biri Cumhuriyet’in bir Güneşi!

Yayınlanma Zamanı : 23 Nisan 2021 Saat: 21:20

Her biri Cumhuriyet’in bir Güneşi!

‘Hayatlara dokunmak’ sloganıyla çocukları en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için çalışmalarını sürdüren Ecelife Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını eski bayramlar gibi kutlayarak, çocuklar için unutulmaz kıldı.

Öğretmenleri eşliğinde Ata’ya bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından hazırladıkları gösteriler, çuvalla koşma, halat çekme ve hazırlanan parkurları tamamlama gibi birbirinden farklı yarışmalarla bayram coşkusunu doyasıya yaşayan minikler, daha sonra 23 Nisan şarkıları söyleyerek, Ata’larının kendilerine ve tüm dünya çocuklarına bıraktığı bayram coşkusunu doruklara taşıdı.

Kırmızı – beyaz kıyafetleri ve ellerinde Türk bayrakları ile Atatürk ve bayrak sevgisiyle büyüyen minikler, kendilerine armağan edilen bayramı güneşli havada şölen tadında kutlarken,  ışıl ışıl bakan gözleriyle de geleceğe sahip çıkmak adına güzel görüntüler oluşturdu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"