Belen Polisi, ‘Geleceğe Nefes’ oldu

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2021 Saat: 17:25

Belen Polisi, ‘Geleceğe Nefes’ oldu

 Belen İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümü nedeniyle, 10 Nisan Polis Haftasını fidan dikerek kutladı.

Belen’deki yangınlarda zarar gören ormanlık alanda  gerçekleşen etkinliğe Belen İlçe Emniyet Müdürü Volkan Aşgın, emniyet mensupları ve aileleri ile kolluk ekipleri katıldı. Müftüler yolunda polis ekipleri fidanları toprakla buluştururken, ekilen fidanlara can suyunu minik çocuklar verdi.

Belen İlçe Emniyet Müdürü Volkan Aşgın, fidan dikme törenine eşlik eden herkese teşekkür ederken, “İlçemizde huzur ve düzenin bozulmaması için gece gündüz fedakârca görev yapan, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayan, mesai kavramı olmadan büyük bir özveriyle görevini yerine getiren emniyet teşkilatımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı ve Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"