İskenderun için kırmızı alarm!

Yayınlanma Zamanı : 29 Mart 2021 Saat: 11:56

İskenderun için kırmızı alarm!

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun paylaştığı Hatay’da ilçelere göre koronavirüs vaka sayısında İskenderun en çok vakayla dikkat çekti.

Hatay’da günlük koronavirüs sayısı 243 olarak belirtilirken, en çok koronavirüs testi pozitif çıkan ilçelerde 67 vaka ile başı çeken İskenderun’u 44 vaka sayısı ile Dörtyol,  26 vaka sayısı ile Arsuz ve 35 vaka sayısı ile Antakya takip etti.

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, artan vaka sayıları karşısında vatandaşları uyararak, “Ne yazık ki; Hatay’ımızda Koronavirüs günlük vaka sayımız; 243. Sağlıkçı bir milletvekili olarak sizden istirhamım şudur:  Hastalık size bulaşmayacak şekilde davranmaya çalışmayın. Hastalık zaten sizde varmış gibi, başkasına bulaştırmayacak şekilde davranmaya çalışın. 2020’de Dünya’da herşey, 1 kişi ile başladı.  Domino taşı gibi etki gösterdi ve dünyayı sardı. Belki de 1 kişiyle bitecek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"