Akademisyenler daha çok başarı için ‘İSTE’kli!

Yayınlanma Zamanı : 26 Mart 2021 Saat: 11:54

Akademisyenler daha çok başarı için ‘İSTE’kli!

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) öğretim üyeleri, Rektör Prof. Dr. Tolga Depci başkanlığında eğitim-öğretim faaliyetleri, akademik durum ve sosyal faaliyetleri değerlendirmek üzere biraraya geldi.

İSTE Mimarlık Fakültesi Turkuaz Salon’da gerçekleşen toplantıya, Rektör Depçi ve yardımcılarının yanısıra Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi öğretim üyeleri, fakülte dekanları, bölüm başkanları ve akademik personel katıldı.

İSTE’nin eğitim-öğretim, akademik, kültürel ve sosyal faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşan Rektör Depci, üniversitenin mevcut durumunu değerlendirirken, “Üniversitemizin gelişmesi ve ülkemiz için faydalı çalışmalar yapılması noktasında yönetimimiz her türlü desteği verecektir” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından toplantı öğretim üyelerinden gelen soruların cevaplanması ve İSTE ’deki idari ve akademik işleyişe yönelik fikir alışverişinde bulunulmasıyla sonlandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"