İskenderun Lisesi’ne çözüm odaklı adım!

Yayınlanma Zamanı : 25 Mart 2021 Saat: 15:16

İskenderun Lisesi’ne çözüm odaklı adım!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ile ilçe genelinde yapılması planlanan kültür ve eğitim yatırımlarının ele alındığı çözüm odaklı istişare toplantısının ardından, tarihi İskenderun Lisesi binasında inceleme yaptı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Karahan, İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Nebil Özdemir ve okul idarecilerinin de eşlik ettiği incelemede, tarihi yapıyı yeniden canlandırmak için yapılması planlanan restorasyon ve diğer çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, İskenderun’a değer katacak tarihi binanın ardından, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerin daha güzel daha sağlıklı ortamlarda eğitim görmeleri için Denizciler Mahallesi’nde inşaa edilmesi planlanan okul projesinin alanını inceledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"