Başarısıyla ‘Yücel’ecek!

Yayınlanma Zamanı : 24 Mart 2021 Saat: 12:14

Başarısıyla ‘Yücel’ecek!

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Serbest Dalış Kulüplerarası Havuz Federasyon Kupası’nda Türkiye rekoru kıran İskenderunlu Neriman Yücel, Serbest Dalış Indoor Aday Milli Takım Kampı’na katıldı.  İlçede havuz olmamasına rağmen su sporlarında mucizeler yaratan İskenderun Yüzme İhtisas Su Sporları Kulübü sporcularından olan Yücel, Milli Takım forması giyme hayalini gerçekleştirmek için çalışmalarını İstanbul’da gerçekleştirdi.

İskenderun Yüzme İhtisas Su Sporları Kulübü Başantrenörü Murat Kaptanoğlu, sporcuları Neriman Yücel’e başarılar dilerken, “Geçtiğimiz ay Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2. olan sporcumuz Neriman Yücel, Tekirdağ’da düzenlenen ‘’Türkiye Serbest Dalış İndoor Aday Milli Takım Kampı’na’’ davet edildi. Milli Takım forması için çaba sarfedecek olan sporcumuz , geçen yıl DNF – Paletsiz branşında Genç Bayanlar Türkiye Rekoru kırmıştı. İlçemizde olimpik havuz olmadığı için antrenmanlarını İstanbul’da sürdüren Neriman, okul eğitimine de online olarak devam etmeye çalışıyor. Eğer, Milli Takıma seçilirse, havuzu olmayan bir ilçeden milli sporcu olabilme başarısını da gösterecek! Hedefi Milli Takım Forması olan Neriman’a başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"