Toprak Mahsulleri Ofisi 1 Haziran’a hazır!

Yayınlanma Zamanı : 22 Mart 2021 Saat: 21:53

Toprak Mahsulleri Ofisi 1 Haziran’a hazır!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, ilçenin önemli bir turizm destinasyonu olacak olan Karaağaç Mahallesi’ndeki Toprak Mahsulleri Ofisi Sosyal Tesisleri’nde devam eden bakım ve onarım çalışmalarını inceledi.

Uzun yıllar atıl durumda bulunan Toprak Mahsulleri Ofisi Sosyal Tesisleri’nin 10 + 10 yıllığına kiraya verildiğini, halkın kullanımına açık bir şekilde restore edileceğini anımsatan Kaymakam Sarı, tesisin 1 Haziran’a yetiştirilmeye çalışıldığını ifade etti.

Tesisleri kiralayan iş yeri sahiplerinden Bestami Tamer ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyip, bilgiler alan Kaymakam Musa Sarı, tesislerin otel, restorant, kafe, yüzme havuzu, kır düğün salonu, çeşitli açık ve kapalı spor tesisleri ve plaj imkanı ile birlikte 1 Haziran tarihine yetiştirilmeye çalışıldığını belirterek, işletme sahiplerine çalışmalarında kolaylıklar diledi ve tesislerin sezona yetişmesi için kendilerine bu süreçte her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"