İskenderun’da rehavete yer yok!

Yayınlanma Zamanı : 17 Mart 2021 Saat: 14:53

İskenderun’da rehavete yer yok!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçe protokolüyle birlikte kontrollü normalleşme döneminde İçişleri Bakanlığı’nın ‘Dinamik Denetim’ genelgesi kapsamında esnafı denetledi.

Korona tedbirlerini kontrol ve rehberlik uygulaması çerçevesinde, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla gerçekleşen geniş çaplı denetime yerel yönetim, ilgili / yetkili kurum ve kuruluşların yönetici ve personelleri, mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odası temsilcileri ile genel ve özel kolluk birimleri katıldı.

İçinde bulunduğumuz Yeni Kontrollü Normalleşme Dönemi tedbir ve kararları kapsamında maske, mesafe ve hijyen başta olmak üzere genel bir denetim yapıldı.

Normalleşme sürecinde vakaların artmasını önlemek ve en kısa sürede mavi renge dönmek amacıyla herkesin kurallara uyması gerektiğine dikkat çeken Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, maske – mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatarak, sürecin hassasiyetine vurgu yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"