İskenderun’a 600 yataklı yeni devlet hastanesi

Yayınlanma Zamanı : 13 Mart 2021 Saat: 20:54

İskenderun’a 600 yataklı yeni devlet hastanesi

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, yapımı planlanan 600 yataklı İskenderun Yeni Devlet Hastanesi proje alanının ardından, çalışmaları devam eden Aile Sağlığı Merkezlerinin inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı ve beraberlerindeki heyetle Düğünyurdu Mahallesi’nde yapılacak 600 yataklı İskenderun Devlet Hastanesi yerinde incelemelerde bulunan Özel, Denizciler ve Gültepe Mahallelerindeki Aile Sağlığı Merkezlerinin inşaat alanlarında değerlendirme ve istişarelerde bulundu.

Denizciler, Karayılan, Gültepe, Düğünyurdu ve daha birçok mahallede ziyaretlerde bulunarak, yapımına başlanan yatırımları incelerken, halkın talep ve beklentilerini dinleyen Milletvekili Özel, “Durmak Yok!” mesajıyla hizmet etme yolunda çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

KARAYILAN’A ‘HEYECAN PARK’

Heyet daha sonra, İskenderun Belediyesi tarafından Karayılan mahallesine yapılması planlanan “Heyecan Park” mesire alanı bölgesinde incelemelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"