İki başhekimden sağlık çalışanlarına mesaj var

Yayınlanma Zamanı : 13 Mart 2021 Saat: 13:15

İki başhekimden sağlık çalışanlarına mesaj var

İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan ile Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz; özellikle pandemi sürecinde insan sağlığı diyerek, görevini özveriyle yerine getiren tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Gelişim Hastanesi Başhekimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, “Gerek ülkemizde, gerekse bölgemizde sağlık hizmetlerinin her alanında ve özellikle pandemi sürecinde büyük bir özveriyle insan sağlığı için fedakârlık göstererek mesleğini yürüten hekimlerimiz başta olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Koronavirüs salgınında en ön saflarda hizmet veren ve hayatını kaybeden tüm sağlık şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, pandemi sürecinde canını hiçe sayarak çalışan ve bu yolda hayatını kaybeden sağlık şehitlerine Allah’tan rahmet dileyerek, “Başta hekimlerimiz olmak üzere; bölgemizde ve ülkemizde görevlerini büyük özveriyle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarının, Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Hekim ve Sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin son bulduğu, sevgi ve saygı unsurunun kaybolmadığı, ülkemizde huzurlu bir yaşamın sürdürülebildiği nice bayramlar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"