Türk Büro Sen, kamu çalışanlarının daima yanında

Yayınlanma Zamanı : 12 Mart 2021 Saat: 15:47

Türk Büro Sen, kamu çalışanlarının daima yanında

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcısı Nebi Yay ile birlikte Hatay’daki kamu kurumlarını ziyaret etti.

Hatay Valiliği başta olmak üzere, vergi daireleri ve sosyal güvenlik kurumundaki çalışanlarla bir araya gelerek, kamu kurumlarında yaşanan sıkıntılar ve çözüm yolları hakkında istişarelerde bulunan Başkan Eksert’e ziyaretlerinde Türk Büro-Sen Hatay Şube Başkanı Neslihan Taşyürek ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Çalışanlarla yaptığı sendikal çalışmaların yanısıra, kurum amirlerini de ziyaret eden Türk Büro-Sen Heyeti, sorunların çözümü konusunda STK’larla işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Kamuda çalışan tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü’nü Türk Büro-Sen Hatay Şube Başkanı Neslihan Taşyürek nezdinde kutlayan Türk Büro-Sen Genel Başkanı Osman Eksert, çalışan kadınların sorunlarını bildiklerini ve çözümü için de ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"