Hatay’ın ‘Can suyu’; Hüseyin Yayman

Yayınlanma Zamanı : 11 Mart 2021 Saat: 15:41

Hatay’ın ‘Can suyu’; Hüseyin Yayman

Uzun zamandır gündemde olan Hassa Yoluklar Barajı, Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın ısrarlı takibiyle 2021 yatırım programına alındı.

Bölgeye can ve bereket verecek olan barajların yapımı için canla başla çalışan Milletvekili Yayman, seçim döneminde söz verdiği bir hizmeti daha gerçekleştirmenin sevincini ve haklı gururunu yaşarken, “Biz icraat partisiyiz. Milletimizin Partisiyiz. Biz laf üstüne laf değil; taş üstüne taş koyma derdindeyiz” dedi.

Hassa Yoluklar Barajı ile birlikte Hassa Tüneli müjdesi de veren Milletvekili Yayman, “Bölgeye can ve bereket verecek Yoluklar Barajımız Hassa’mıza hayırlı uğurlu olsun. 2021 yılı yatırım programına girdikten sonra artık kazma vurmaya sayılı günler kaldı. Bölgenin tarımını, hayvancılığını ve tabiatını canlandıracak bu barajımız üretime büyük katkı sağlayacak ve köylümüzün büyük hayalini gerçekleştirecek. Teşekkürler dünya lideri Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, teşekkürler Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli… Buradan bir müjde daha vereyim; şimdi sırada Hassa Tüneli var. O da çok yakında” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"