Arsuz’da İstiklal Marşı’nı en güzel onlar okudu

Yayınlanma Zamanı : 10 Mart 2021 Saat: 15:19

Arsuz’da İstiklal Marşı’nı en güzel onlar okudu

Arsuz’da 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen okullar arası İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi.

İlçedeki tüm okulları kapsayacak şekilde, gönüllü katılıma dayalı olarak, pandemi tedbirleri alınarak Kaymakamlık Amfi salonunda düzenlenen törene Kaymakam Musa Sarı’nın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İstiklal Marşı’nı zihinlerde taze tutmak adına 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası’nın önemine değinen Kaymakam Musa Sarı, “Vatana, millete, bayrağı, değerlerimize, geçmişimize ve geleceğimize dair bizi en güzel şekilde özetleyen, bağlılığımızı simgeleyen İstiklal Marşı’mızın kabulü haftası etkinlikleri Pandemi koşulları nedeniyle daraltılarak, yine de öğrencilerimizin ve halkımızın zihinlerinde taze tutmak adına ilçemiz okullarını kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. Öğretmenlerimizin jüri üyeliği ile düzenlenen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’na katılan, emeği geçen öğretmen, öğrenci ve veliler ile çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, yarışmaya giren tüm öğrencileri gönüllü olarak göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı tebrik ederim” dedi.

Kaymakam Sarı, yarışma sonunda dereceye girenlere ödüllerini takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"