Zeki Göçmen, filtrenin çiçeklerini unutmadı

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2021 Saat: 17:54

Zeki Göçmen, filtrenin çiçeklerini unutmadı

ASAŞ, AGM ile GFT Filtre Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen, fabrikalarda üretimden gelen gücünü kullanan emekçi kadınlara çiçek dağıtarak yüzlerde tebessüm oluşturdu. Kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü üretim sahalarında ziyaret ederek kutlayan Göçmen, kadınlara emekleriyle hem fabrikalarının gücüne, hem de ekonomiye katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

Bölgede kadın istihdamına fırsat veren önemli işletmeler arasında yer alan ASAŞ, AGM ile GFT Filtre Fabrikaları’nın emektarları ile bu özel günde biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Zeki Göçmen, ‘Kelimenin gerçek anlamıyla emekçi kadınlarla bir aradayız. Hepinizin günü kutlu olsun” dedi.

Kadın istihdamına çok önem verdiklerini söyleyen Zeki Göçmen, “8 Mart, dünyada kadınlarının eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımız bizim nadide çiçeklerimizdir. Çalışanlarımız başta olmak üzere bütün kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyoruz. Kadına şiddetin olmadığı, kadınların da erkekler kadar özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimizle 8 Mart Kadınlar gününü kutluyoruz. Kadınların her günlerinin güzel olmasını temenni ediyor, ASAŞ, AGM ile GFT Filtre Ailesi’nin bir parçası olan bütün kadınlarımızla gurur duyuyoruz ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"