Vakıf İşhanı, şehir meydanı oluyor!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2021 Saat: 16:30

Vakıf İşhanı, şehir meydanı oluyor!

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın uzun süren çabalarıyla, il merkezinin göbeğindeki Vakıf İşhanı alanının Şehir Meydanı olması için ön protokol imzalandı. Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın katılımıyla imzalanan protokolle Antakya Vakıf İş Hanı’nın yeri yeşil alan olarak kalırken, Vali Doğan da il merkezine nefes verecek bir hizmete daha imza attı.

Alanın, güzel bir kent meydanı haline dönüştürüleceğini ifade eden Hatay Valisi Rahmi Doğan, “Antakya Vakıf İş Hanının yeri şehir meydanı oluyor. İmzaları attık. Emeği geçen herkese Hataylı hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş da Vakıf İşhanı alanının Şehir Meydanı olarak düzenlemek üzere ön protokole imza attığı törende,  meydanın yapımı için büyükşehirin 27 milyon, Antakya Belediyesi’nin de 7 milyon TL ödeyeceğini açıkladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"