Belediyeler kadınların yanında

Yayınlanma Zamanı : 07 Mart 2021 Saat: 9:00

Belediyeler kadınların yanında

Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Defne Belediyesi, Kadın Dayanışma Merkezi protokolü imzaladı. Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında kadınlara sosyal ve psikolojik destek sağlayacak olan merkezin protokolüne imza atan HBB Başkani Lütfü Savaş ile Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Kadın Dayanışma Merkezi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete açılacağını ifade etti.

Merkezde kadınlara psikolojik destekle birlikte uygulamalı olarak hobi atölyeleriyle çeşitli kurslar verileceğini söyleyen İbrahim Güzel, “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ile birlikte imzaladığımız ortak protokol doğrultusunda kadına şiddetin her türlüsü ile mücadele edeceğimiz, kadınlarımıza sosyal, hukuki ve psikolojik destek ile birlikte rehberlik hizmeti sağlayacağımız ve hobi atölyeleri çalışmalarında işbirliği içerisinde olacağımız “Kadın Dayanışma Merkezi” mizi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde hizmete açacağız. Kadınlarımıza ve Defne’mize hayırlı olsun” derken, desteklerinden dolayı Başkan Savaş’a teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"