İskenderun Kaymakamlığı uyardı

Yayınlanma Zamanı : 05 Mart 2021 Saat: 21:27

İskenderun Kaymakamlığı uyardı

İskenderun Kaymakamlığı, yeni normalleşme kararları çerçevesinde orta riskli  kategoride yer alan Hatay’da hafta sonu sokağa çıkma yasağının kaldırılmasına rağmen, 21.00-05.00 saatleri arasında yasağın uygulanacağını hatırlattı.

Normalleşme sonrası ilk kez hafta sonu yasağın uygulanmayacağını hatırlatan kaymakamlık, mavi renkli düşük riskli il kategorisine yükselmek için seferber olmuşken, toplum sağlığı için vatandaşlara yine de ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.

İskenderun Kaymakamlığı’nın vatandaşlara uyarısı şöyle; “Akşam Sokağa Çıkma Yasağı Devam! Haftasonu ve haftaiçi günleri saat: 21.00-05.00 arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması devam etmektedir. Buna göre; Saat: 21.00 ve Saat: 05.00 arasında uygulanan “SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI” uygulamasına uyulmasını önem ile rica ederiz. Devletimiz; Her an, her şart ve her koşulda siz değerli halkımız için seferber olmuşken, lütfen sizler de aileniz,sevdikleriniz ve toplum sağlığı için evde kalın!”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"