Arsuz Kaymakamı’ndan ‘Dinamik’ start!

Yayınlanma Zamanı : 04 Mart 2021 Saat: 15:54

Arsuz Kaymakamı’ndan ‘Dinamik’ start!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı’nca gönderilen genelge doğrultusunda kademeli normalleşme döneminde dinamik denetleme sürecinin startını verdi.

Kaymakamlık Amfi Salonu’nda tüm kamu – kurum temsilcileri, muhtar, meslek odalarının katılımı ile ilçede dinamik bir denetleme için düzenlediği ön bilgilendirme toplantısında daha güzel günlere kavuşmak hedefiyle verilen görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerini ifade eden Kaymakam Sarı, sürecinin nasıl işleyeceğine dair bilgiler aktırdı.

Kaymakam Sarı, bu süreçte kararlılığı sağlamak, pandemi rakamlarında daha iyiye gidebilmek ve normalleşme sürecini korumak adına Bakanlık tarafından gönderilen genelge doğrultusunda İlçe Sağlık Müdürlüğü’nce denetleme programı hazırlandığını belirterek, karma ekipleri ile tüm gün sahada olacaklarını söyledi.

Tüm çalışma arkadaşlarına pandemi süreci boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kaymakam Sarı, hedefin sarı renkte olan ilimiz Hatay’ı düşük riskli iller arasına taşımak olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"